Titles you rated
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Modern Korea Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
PlutoRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5