Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 5.0- Invisible ManRated ★ 5.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Ohlala CoupleRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5