Movies
Ratings
405
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 3.0
RentRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Jesus Christ Superstar - Live Arena TourRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Cats Don't Come When You CallRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0