Titles you rated
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
SullyRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0