Movies
Ratings
240
The Bone CollectorRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.5
The Long Kiss GoodnightRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
Lucky Number SlevinRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 4.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 4.5
JumperRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.5