Titles you rated
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 2.5
GreenlandRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5- Hurricane Tsunami: Oceans RisingRated ★ 1.5
Sister DeathRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5