Series
Ratings
205
Code Black Season 1Rated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
I Have a LoverRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
TripleRated ★ 1.5
BloodRated ★ 2.5
Melody of LoveRated ★ 3.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 2.0