Movies
Ratings
1204
The RiteRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Wrong TurnRated ★ 2.5
The Way of the DragonRated ★ 3.5
The Last ExorcismRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The AssassinsRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Tom and Jerry: The MovieRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 0.5- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 0.5
The Last GodfatherRated ★ 1.5