Series
Ratings
114
Mrs. PepperpotRated ★ 5.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0- Operation Love SpecialsRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0
Asuka High School March!Rated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
The Full Throttle GirlRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Orange DaysRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0