Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
DolittleRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
PawnRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5