Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.0
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
My Old ClassmateRated ★ 3.0
Soul MateRated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 4.5
Not Another Teen MovieRated ★ 2.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5
Young & BeautifulRated ★ 2.5
Very Good GirlsRated ★ 2.0
The ProposalRated ★ 3.5
The Prince & MeRated ★ 2.5