Movies
Ratings
736
Pulp FictionRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
American GangsterRated ★ 4.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.5
The FallRated ★ 5.0
Iron SkyRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 5.0
Son of SaulRated ★ 3.5
ColorfulRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 1.0
John WickRated ★ 3.0
Project AlmanacRated ★ 4.0
DevilRated ★ 0.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 0.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0