Movies
Ratings
985
Mother!Rated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
InsomniaRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
CarrieRated ★ 1.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5