Titles you rated
School 2013Rated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Youth Over FlowersRated ★ 4.0
We Bare BearsRated ★ 4.0
We Bare BearsRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5