Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 5.0
Orion and the DarkRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0