Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Trigun StampedeRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
The SinnerRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5