Movies
Ratings
202
The AttorneyRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
MementoRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0