Titles you rated
Julie & JuliaRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.0
One DayRated ★ 1.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.5