Movies
Ratings
83
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 2.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 1.5
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.5
Erin BrockovichRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.5
For HorowitzRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 3.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0