Titles you rated
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 4.0
Painted FireRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5- SinglesRated ★ 3.5
Like a VirginRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 3.5
Wet DreamsRated ★ 3.5
Just FriendsRated ★ 3.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.5
No MercyRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 3.5