Titles you rated
LoganRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Drag Me to HellRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5