Titles you rated
TriggerRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Secret InvasionRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
The Daily Life of the Immortal KingRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5