Movies
Ratings
557
ArrivalRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 1.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0