Titles you rated
FluRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 1.5
My PaparottiRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 0.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5