Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 1.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.0- LA ArirangRated ★ 3.0
- Daughters of a Rich FamilyRated ★ 4.0
My Fair Princess 2Rated ★ 3.5
My Fair PrincessRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0