Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 5.0
Ip Man 3Rated ★ 4.0
London Has FallenRated ★ 4.0- Proof of InnocenceRated ★ 3.5
TomorrowlandRated ★ 5.0