Movies
Ratings
184 TitanicRated ★ 5.0 TitanicRated ★ 5.0
 Me Before YouRated ★ 5.0 Me Before YouRated ★ 5.0
 X-Men: First ClassRated ★ 4.0 X-Men: First ClassRated ★ 4.0
 War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0 War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
 The ConjuringRated ★ 3.0 The ConjuringRated ★ 3.0
 Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0 Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
 Batman BeginsRated ★ 5.0 Batman BeginsRated ★ 5.0
 Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0 Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
 Little ForestRated ★ 4.5 Little ForestRated ★ 4.5
 Les MisérablesRated ★ 5.0 Les MisérablesRated ★ 5.0
 Daddy You, Daughter MeRated ★ 1.5 Daddy You, Daughter MeRated ★ 1.5
 Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5 Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
 The WailingRated ★ 1.5 The WailingRated ★ 1.5
 Catch Me If You CanRated ★ 4.0 Catch Me If You CanRated ★ 4.0
 Shrek the ThirdRated ★ 2.0 Shrek the ThirdRated ★ 2.0
 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 0.5 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 0.5
 Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 2.5 Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 2.5
 Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 5.0 Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 5.0
 The TowerRated ★ 1.5 The TowerRated ★ 1.5
 Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 5.0 Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 5.0