Titles you rated
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
원피스 20기: 조편Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- 원피스 19기Rated ★ 5.0
- 원피스 18기Rated ★ 5.0
- 원피스 17기Rated ★ 5.0
원피스 16기Rated ★ 5.0- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0