Movies
Ratings
308
High School MusicalRated ★ 3.0
My WayRated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
xXxRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
New Police StoryRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0