Movies
Ratings
385
Robot DreamsRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
The PostRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 3.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5