Titles you rated
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5- ScrubsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
South ParkRated ★ 3.5
South ParkRated ★ 3.5
South ParkRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 4.0- ScrubsRated ★ 4.0
ScrubsRated ★ 4.0- ScrubsRated ★ 4.0
- ScrubsRated ★ 4.0
ScrubsRated ★ 4.0