Titles you rated
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0