Movies
Ratings
698
Doctor StrangeRated ★ 1.5
Yi YiRated ★ 5.0
Man on the MoonRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
One DayRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Cruel IntentionsRated ★ 3.5
The MermaidRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Annie HallRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
LavaRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 2.0
Mr. RightRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0