Movies
Ratings
328
SocialphobiaRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
ContractedRated ★ 3.0
I Spit on Your Grave 2Rated ★ 3.0
I Spit on Your GraveRated ★ 2.5
ComplianceRated ★ 3.0
Deliver Us from EvilRated ★ 3.0
You're NextRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.5