Titles you rated
UpRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
RosebudRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5- Paul, Apostle of ChristRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0- Sunset in My HometownRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 2.5
Swing GirlsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 2.5