Series
Ratings
64
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 3.0
Sex Education Season 4Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5