Movies
Ratings
137
Finding DoryRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Battle of the SexesRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 2.5
On the Basis of SexRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
RomaRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 5.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.5
GambitRated ★ 1.5
Worst WomanRated ★ 3.5
JaneRated ★ 4.0