Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0
Switched at Birth Season 3Rated ★ 4.5- Switched at Birth Season 2Rated ★ 4.5
- Switched at Birth Season 1Rated ★ 4.5
Myung Wol the SpyRated ★ 3.5
Marry Him If You DareRated ★ 3.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.5
Idle MermaidRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0