Series
Ratings
18
Glamorous TemptationRated ★ 3.0
My Sweet CityRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0