Series
Ratings
210
The Prince of TennisRated ★ 1.5
South Korean ForeignersRated ★ 1.5
Tong: MemoriesRated ★ 2.0- The Knee-Drop GuruRated ★ 2.5
Sporty SistersRated ★ 0.5
Real MenRated ★ 0.5- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 3.5
The Return of SupermanRated ★ 3.5
Love Playlist Season 3Rated ★ 2.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
The Good DetectiveRated ★ 3.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.0
The Fishermen and the City 3Rated ★ 1.5
City Fisherman 2Rated ★ 1.5
The Fishermen and the CityRated ★ 1.5
365: Repeat the YearRated ★ 1.5
Heartless CityRated ★ 3.0
Village Survival, the EightRated ★ 3.0
Village Survival, the EightRated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 2.0