Titles you rated
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
Homeland Season 1Rated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 2.5
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
GothamRated ★ 1.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5