Movies
Ratings
850
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Hitman: Agent 47Rated ★ 2.5