Series
Ratings
243
Band of BrothersRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Space Between: SunshowersRated ★ 2.0
The Great DoctorRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
I Have a LoverRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 2.0
Jang Hee BinRated ★ 2.0- Men of the Bath HouseRated ★ 2.0
- Rude Miss Young Ae Season 15Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 1.5
Byul Soon GeomRated ★ 3.0
Byul Soon Geom Season 2Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 3.5
Six SiblingsRated ★ 3.5
A Love To KillRated ★ 3.0