Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 5.0
LionRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.0
Secret in Their EyesRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 1.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0