Series
Ratings
181
GoblinRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Pure in HeartRated ★ 2.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 2.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 1.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.0
Likeable or NotRated ★ 2.0
BloodRated ★ 1.0
Zettai KareshiRated ★ 1.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.5
Glorious DayRated ★ 3.0
1% of AnythingRated ★ 2.0
Operation ProposalRated ★ 2.0
Sky of LoveRated ★ 1.0
Baby Faced BeautyRated ★ 1.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 2.5
Wild RomanceRated ★ 1.0