Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 2.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
VenomRated ★ 5.0
SinkholeRated ★ 2.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0