Titles you rated
Lady BirdRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
PaddingtonRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Personal ShopperRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 1.5
DownsizingRated ★ 0.5
CocoRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 4.0