Titles you rated
Solomon's PerjuryRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
On the Way to the AirportRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 4.5
My Lovely GirlRated ★ 1.0
BigRated ★ 1.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
Yeah, That's How It IsRated ★ 3.0
The Great King, SejongRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
City HallRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 3.5
Childless ComfortRated ★ 3.0