Titles you rated
Macross Frontier: The False SongstressRated ★ 3.5
Heaven's Lost Property the Movie: The Angeloid of ClockworkRated ★ 3.5
Hanasaku Iroha: Home Sweet HomeRated ★ 3.0
ClannadRated ★ 5.0
Beyond the Boundary: I'll Be Here - FutureRated ★ 3.5
The Garden of Sinners - Chapter 6: Oblivion RecordingRated ★ 4.0
A Certain Magical Index: The Miracle of EndymionRated ★ 3.0
The Garden of Sinners - Chapter 7: A Study in Murder (Part 2)Rated ★ 5.0
THE iDOLM@STER MOVIE: Beyond the Brilliant Future!Rated ★ 2.5
The Garden of Sinners - Chapter 2: A Study in Murder (Part 1)Rated ★ 3.5
Ghost in the Shell Arise: Border 3 - Ghost TearsRated ★ 3.0
The Garden of Sinners - Chapter 3: Remaining Sense of PainRated ★ 4.0
The Garden of Sinners: Future GospelRated ★ 4.0- Love, Chunibyo & Other Delusions! Rikka VersionRated ★ 2.5
Macross Frontier: The Wings of GoodbyeRated ★ 4.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.0
The Garden of Sinners - Chapter 5: Paradox SpiralRated ★ 5.0
Love Live! The School Idol MovieRated ★ 1.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5
The Garden of Sinners - Chapter 1: Overlooking ViewRated ★ 4.0