Titles you rated
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
JoséeRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0